Služby

Poskytujeme ubytovací a stravovací služby. Možnost ubytování v 15 dřevěných chatkách (8 čtyřlůžkových, 2 třílůžkové a 5 dvoulůžkových). Další možností je ubytování ve vlastních stanech, karavanech, nebo obytných vozech s možností připojení na elektrický proud. Stravování je možno v restauraci přímo v kempu dle výběru z jídelního lístku, tak i dohodou o sestavení jídelníčku pro větší skupinu lidí. Chatky jsou vybaveny válendami (včetně ložního prádla) a dalším základním nábytkem. Sociální zařízení jsou společná, sprchy s teplou vodou bez poplatku.

Dále je v kempu kuchyňka a pračka. Ve vzdálenosti cca 900m se nachází pěkné koupaliště s tobogánem a mnoha možnostmi sportovního vyžití. V sousedství kempu jsou tenisové kurty. Okolní park je hojně využíván k projížďkám na kolečkových bruslích, kolem kempu prochází cyklistická stezka Ústí n.L- Mělník, je možno přijet i lodí či člunem s možností kotvení.

Dále je možno zapůjčit loďku k projížďce po Labi či rybaření. Ve vzdálenosti asi 4km se nachází golfové hřiště, dále možnost vycházek po Českém středohoří. V blízkosti kempu je kotviště lodi "Porta Bohemica" , která vyplouvá k výletním plavbám po Labi ve směru Ústí n.L nebo Roudnice nad Labem. Histrorické centrum města je vzdálené cca 10 minut chůzí.